Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrs

Saules iela 6/8, Daugavpils, Latvija, LV-5401

Juridiskais nosaukums : Mākslu izglītības kompetences centrs "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola Saules skola", Pastarpinātās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90000064918
Pārvaldības iestāde : Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Reģistrācijas numurs : 90000077325
Juridiskā adrese : Krišjāņa Valdemāra iela 1, Daugavpils, LV-5401
55.867992 26.512690

Tekstila dizains

Profesionālās vidējās izglītības programma (kods 35 214 06 1), īstenošanas ilgums – 4 gadi,

uzņem audzēkņus ar pabeigtu pamatizglītību

Profesionālās vidējās izglītības programma (kods 35B 214 06 1), īstenošanas ilgums – 2 gadi,
uzņem audzēkņus ar pabeigtu vidējo izglītību

Iegūstamā kvalifikācija:

Tekstilizstrādājumu dizaina speciālists,
3.profesionālās kvalifikācijas līmenis.

Tekstilizstrādājumu dizaina speciālists ir nodarbināts tekstilizstrādājumu dizaina projektēšanas jomā. Kopā ar citiem speciālistiem plāno un izstrādā orģinālus tekstilizstrādājumus ar estētiskās vērtības pazīmēm, piedalās projekta izpildes organizēšanā un sagatavošanā.

Tekstilizstrādājumu dizaina speciālists ir ieguvis paaugstinātu teorētisko sagatavotību un profesionālo meistarību, kas dod iespēju veikt izpildāmā darba projektēšanu, plānošanu, organizēšanu un realizāciju konkrētā projekta robežās un savas kompetences ietvaros.

Tekstilizstrādājumu dizaina speciālists var būt citu speciālistu vadībā nodarbināta persona, pašnodarbināta persona, var veikt individuālo uzņēmējdarbību; viņš sadarbojas ar citiem speciālistiem, var būt nodarbināts kā tehnologs, kurš veic kompozīcijas darbus, materiālu atlasi, veic tehniskus aprēķinus, saistītus ar tekstilizstrādājumu izgatavošanu; strādā ar telpu iekārtošanas projektiem, saistītiem ar tekstiliju pielietošanu tajos, piedalās tekstila izstādēs, prezentācijās un to organizēšanā, veic pētniecisku darbu etnogrāfijā.

http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-10.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-9.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-8.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-7.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-segas-4.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-6.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-2.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizaina-sega.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-segas-6.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-segas-3.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-sega.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-segas-9.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-segas-8.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-3.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-2.jpg
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-4.jpg
Tekstils
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/ekstila-dizains-tekstils-5.jpg
Tekstila kaķi
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/tekstila-dizains-segas.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrs
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju Bukas
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju BukasKāzu izklaides “Skroderdienas Silmačos” gaisotnē, lomu sižeta rotaļas jaunāko klašu skolēniem, dzejas lasījumi, muzeja ekspozīcijas, ģimenes istaba, Alfreda Amtmaņa Briedīša radošo darbu istaba, A. Amtmaņa Briedīša prēmijas laureātu istaba, izstāžu zāle, mākslas, lietišķās mākslas izstādes.
Malnavas koledža
Malnavas koledžaMalnavas koledža ir lielākā lauksaimniecības un autotransporta apmācības izglītības iestāde Latgales reģionā. Koledža šobrīd īsteno studiju programmas Autotransports, Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā un Grāmatvedība un profesionālās vidējās izglītības programmas Banku zinības un finanses, Lauksaimniecība un Autotransports.
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienībaSmiltenes tehnikuma Alsviķujā struktūrvienībā var apgūt šādas profesijas: šuvējs, pavārs, pavāra palīgs, galdnieks, apavu labotājs, datoroperators, aprūpētājs, būvstrādnieks. Dienesta viesnīca. Ēdnīcas pakalpojumi. Individuālā sociālās rehabilitācijas programma. Logopēda un zīmju valodas tulka pakalpojumi.
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.
Latgales Industriālais tehnikums
Latgales Industriālais tehnikumsDaugavpils Būvniecības tehnikums ir lielākā būvniecības mācību iestādeLatgales reģionā un viena no lielākajām būvniecības skolām Latvijā. DBT īsteno profesionālās vidējās, pamatizglītības programmas ar pedagoģisko korekciju, tālākizglītības un pilnveides programmas.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskolaProfesionālā izglītība : ēdināšanas pakalpojumi, kvalifikācija pavārs Restorānu pakalpojumu speciālists Viesnīcu pakalpojumu speciālists Konditors Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs Tūristu grupas pavadonis
back to top