Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Pirts skola, SIA, pirts

Jāņa Asara iela 5 - 133, Rīga, Latvija, LV-1009

Juridiskais nosaukums : Pirts skola, SIA
Reģistrācijas numurs : 43603041538
56.955505 24.151314

Kursi, Semināri, Apmācība, Lekcijas

Pirts skola piedāvā jebkuram interesentam apmeklēt vieslektoru seminārus un meistarklases par kuriem sīkāka informācija būs pieejama Pirts Skolas mājas lapā laikus pirms konkrētā notikuma. Mūsu pieredzē ir tādu semināru rīkošana, kurus lasa rīkstnieks un dziednieks Viktors Kocēns, zāļu sieva Līga Reitere un Su-Džok meistars Viktors Djundiks. Drīzumā gaidāmi vēl vairāki interesanti semināri, kurus varēs apmeklēt ikviens. Tuvākais seminārs: „Mūzika cilvēka resursu papildināšanā” 10:00-16:00 J.Asara ielā 5, 133.kabinets Semināru vada mūzikas skolotāja, psihoterapeite Mirdza Liepiņa. Nav noslēpums, ka mūzika, skaņa, ritms un balss ir nozīmīgi mūsu jūtu izpausmes instrumenti, tāpat arī tie ir instrumenti ar kuriem ir iespējams atraisīt jūtas un emocijas. Skaņas radīšanas un klausīšanās ietekme uz cilvēka ķermeni un prātu ir ļoti būtiska un interesanta norise, kam piemīt dziedinošs efekts. Tas ir arī sevis izziņas process, kas paver iespēju sadzirdēt pašiem sevi. Mūzikas terapija, savukārt, ir viena no mākslu terapijas specializācijām, kas ieņem aizvien stabilāku vietu veselības aprūpes nozarē. Mirdza Liepiņa apguvusi mūzikas skolotāja profesiju, ieguvusi psihologa izglītību, izglītojusies arī psihodinamiskajā psihoterapijā un šobrīd apgūst mūzikas terapijas specializāciju Rīgas Stradiņa universitātē. Seminārā aplūkojamās tēmas: • Mūzikas terapijas veidi, skaņu terapija • Mūzikas terapija Latvijā • Mūziku raksturojošās iezīmes • Skaniskās vides nozīme un ietekme prenatālajā periodā un vēlāk • Ūdens un skaņa • Mūzika - emociju rosināšana, atspoguļošana • Mūzikas terapeitiskās iedarbības veidi • Praktiska iepazīšanās ar receptīvās un interaktīvās mūzikas terapijas metodēm Dalība seminārā jāpiesaka iepriekš, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@pirtsskola.lv, vai zvanot 29467936 (Ina Krūze) Dalības maksa 8ls Pirts skolas audzēkņiem un absolventiem 30% atlaide Var maksāt ar pārskaitījumu vai semināra norises vietā Rekvizīti pārskaitījumam: SIA „Pirts skola”, „Krastalīči”, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov. Reģ. Nr. LV 43603041538 AS SEB banka Konts: LV54 UNLA 0050 015226066

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Pirts skola, SIA, pirts
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju Bukas
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju BukasKāzu izklaides “Skroderdienas Silmačos” gaisotnē, lomu sižeta rotaļas jaunāko klašu skolēniem, dzejas lasījumi, muzeja ekspozīcijas, ģimenes istaba, Alfreda Amtmaņa Briedīša radošo darbu istaba, A. Amtmaņa Briedīša prēmijas laureātu istaba, izstāžu zāle, mākslas, lietišķās mākslas izstādes.
Latgales Industriālais tehnikums
Latgales Industriālais tehnikumsDaugavpils Būvniecības tehnikums ir lielākā būvniecības mācību iestādeLatgales reģionā un viena no lielākajām būvniecības skolām Latvijā. DBT īsteno profesionālās vidējās, pamatizglītības programmas ar pedagoģisko korekciju, tālākizglītības un pilnveides programmas.
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijaLatvijas Republikas valsts augstākās izglītības un zinātnes iestāde, kas savas darbības mērķus sasniedz, īstenojot profesionālās studiju programmas un veicot zinātniskās pētniecības darbību militārajā jomā.
Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē
Kurzemes cietokšņa muzejs ZantēMuzeja ekspozīcija saistoši stāsta par pēdējām kaujām II pasaules karā Kurzemes cietoksnī un tālākajiem latviešu karavīru likteņiem. Brīvdabas ekspozīcijā var apskatīt ierakumus, bunkurus un smago kara tehniku.
Valles pamatskola
Valles pamatskolaValles vidusskolā mācās skolēni no Valles un apkārtējiem pagastiem un novadiem. Valles vidusskola nav tikai izglītības iestāde, bet arī kultūras un sporta politikas virzītāja un nodrošinātāja Vallē un tās pagastā. Skola piedāvā: pamatizglītības programmu, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar mācīšanās traucējumiem, vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu.
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumsProfesionālās izglītības kompetences centrs Priekuļu tehnikums, ir viena no senākajām un pieredzes bagātākajām profesionālajām skolām Latvijā, kas jau kopš 1910. gada piedāvā augstas kvalitātes izglītību.
back to top