Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Smiltenes tehnikums

Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads, Latvija, LV-4729

Juridiskais nosaukums : Smiltenes tehnikums, Tiešās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90009611201
57.427402 25.909199

Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

Programmas nosaukums : Ēdināšanas pakalpojumi

Nepieciešamais izglītības līmenis : Pamatskolas izglītība

Mācību ilgums : 4 gadi

Kvalifikācija : Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

Beigšanas dokuments : Diploms par profesionālo vidējo izglītību, kas nodrošina tiesības iestāties augstskolās

Kvalifikācijas apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu speciālists vada ēdināšanas komersanta ražošanas un apkalpošanas procesus, organizē uzskaiti un atskaiti, plāno un organizē darba uzdevumu izpildi, sazinās ar viesiem, pieņem pasūtījumus, organizē pasūtījumu izpildi, sastāda ēdienkarti un veic kalkulāciju, sadala darba uzdevumus, kontrolē to izpildi. Ēdināšanas pakalpojumu speciālists strādā pie viesmīlības nozares komersanta, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu.

Mācību laikā apgūstamie profesionālie priekšmeti:

 • Profesionālā saskarsme
 • Profesionālā svešvaloda
 • Uztura fizioloģija, sanitārija, higiēna
 • Ēdienu gatavošanas tehnoloģija
 • Pārtikas prečzinība
 • Viesmīlības pamati
 • Konditorejas izstrādājumu gatavošana
 • Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas
 • Darba organizācija un viesu apkalpošana
 • Uzņēmējdarbības pamati
 • Uzskaite un kalkulācija
 • Darba aizsardzība
 • Vides zinības
 • Kustību un runas kultūra
 • Speciālās zīmēšanas pamati
 • Kvalifikācijas prakse
http://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/pavari-virutve.jpghttp://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/edinasanas-pakalpojumi-pavaru-apmaciba.jpghttp://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/smiltenes-tehnikums-pavari.jpghttp://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/pavaru-konditoru-profesionala-apmaciba.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Smiltenes tehnikums
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienībaSmiltenes tehnikuma Alsviķujā struktūrvienībā var apgūt šādas profesijas: šuvējs, pavārs, pavāra palīgs, galdnieks, apavu labotājs, datoroperators, aprūpētājs, būvstrādnieks. Dienesta viesnīca. Ēdnīcas pakalpojumi. Individuālā sociālās rehabilitācijas programma. Logopēda un zīmju valodas tulka pakalpojumi.
Turaidas muzejrezervāts
Turaidas muzejrezervātsĪpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts dibināts 1988.g. Muzejrezervāts aptver 41 ha plašu teritoriju, kurā atrodas 37 vēstures ēkas un būves. Tā teritorija bagāta ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kuri stāsta par notikumiem tūkstoš gadu garumā, sākot ar 11. gs. 
Smiltenes tehnikums
Smiltenes tehnikumsPie mums vari apgūt šādas profesijas: celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis, ceļu būvtehniķis, automehāniķis, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, hidrobūvju būvtehniķis, grāmatvedis, pavārs, konditors, veterinārārsta asistents, lopkopības tehniķis. Tā var būt arī tavas izaugsmes un karjeras skola.
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrs
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrsŠodien Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs ir vienīgā mācību iestāde valstī, kur bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem tiek nodrošināts redzes īpatnībām pielāgots mācību process, un kas nodrošina atbalstu vispārizglītojošajās mācību iestādēs integrētajiem vājredzīgajiem un neredzīgajiem audzēkņiem. Skolā uzņem skolēnus no 7 gadu vecuma.
Vaiņodes vidusskola
Vaiņodes vidusskolaVaiņodes vidusskola piedāvā plašu un daudzveidīgu interešu izglītības darbu - 5 kori, 4 vokālie ansambļi, 9 tautas deju kolektīvi, vizuālās mākslas un mājturības pulciņš, kokapstrādes pulciņš,skatuves runas nodarbības, latviskās dzīvesziņas pulciņš, teātra pulciņš, robotikas pulciņš, elektronikas pulciņš, dabaszinību pulciņš, novadpētniecībaspulciņš, Vaiņodes novada jaunsargu vienība.
Rozentovas pamatskola
Rozentovas pamatskolaSpeciālā pamatizglītības programmas izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem. Arodprogrammas: ēdināšanas serviss, šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija, kokizstrādājumu izgatavošana.
back to top