Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Smiltenes tehnikums

Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads, Latvija, LV-4729

Juridiskais nosaukums : Smiltenes tehnikums, Tiešās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90009611201
57.427402 25.909199

Viesnīcu pakalpojumu speciālists

Programmas nosaukums : Viesnīcu pakalpojumi

Mācību ilgums : 4 gadi

Nepieciešamā izglītība : Pamatskolas izglītība

Kvalifikācija : Viesnīcu pakalpojumu speciālists

Beigšanas dokuments : Diploms par profesionālo vidējo izglītību, kas nodrošina tiesības iestāties augstskolās

Kvalifikācijas apraksts :

Viesnīcu pakalpojumu speciālists koordinē un veic pakalpojumu un papildpakalpojumu pārdošanu, sadarbojas ar citu struktūrvienību personālu, veicina uzņēmuma mērķu sasniegšanu, izvērtē viesnīcas pakalpojumu pieprasījumu un kvalitāti, ir atbildīgs par izpildāmā darba rezultātu un pakalpojumu kvalitāti. Viesnīcu pakalpojumu speciālists ir nozares speciālistu vadībā nodarbināta persona vai pašnodarbināta persona, kura var veikt individuālo komercdarbību vai strādāt tūrisma un viesmīlības pakalpojumu uzņēmumos.

Mācību laikā apgūstamie profesionālie priekšmeti:

 • Profesionālā svešvaloda
 • Profesionālā saskarsme, lietišķā etiķete
 • Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija
 • Saimnieciskā dienesta darba organizācija
 • Viesmīlības pamati
 • Latvijas tūrisma resursi un produkti
 • Ēdināšanas dienestadarba organizācija
 • Paškontroles sistēma uzņēmumā
 • Dokumentu pārvaldības pamati
 • Grāmatvedības pamati
 • Viesnīcu darba organizācija
 • Viesnīcu uzņēmējdarbības pamati
 • Darba tiesiskās attiecības
 • Darba un vides aizsardzība
 • Kvalifikācijas prakse
http://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/viesnicu-pakalpojumu-specialists-macas-klat-gultas.jpghttp://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/viesnicu-pakalpojumu-specialists-macas.jpghttp://www.viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/viesnicu-pakalpojumu-specialists-velas-mazgasana.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Smiltenes tehnikums
Pamūšas pamatskola
Pamūšas pamatskolaSkola nodrošina: profesionālu, atsaucīgu, radošu, saprotošu pedagoģisko personālu, interesantus pasākumus skolā un ārpus skolas, valsts apmaksātu, garšīgu 4 x ēdināšanu, iespēju dzīvot skolas internātā no pirmdienas līdz piektdienai, profesionālu medicīnisko aprūpi skolā, skolēni no 1.-9.klasei un Arodklašu skolēni saņem 100% ceļa izdevumu kompensāciju.
Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža
Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžaKoledžas misija ir sagatavot augstas kvalitātes speciālistus veselības aprūpes jomā, lai studiju laikā iegūtās zināšanas, prasmes un attieksmes būtu atbilstošas ES prasībām un Sarkanā Krusta pamatprincipiem, kā arī tās veidotu stabilu pamatu mūžizglītībai un attīstītu pētniecisko darbību. Māszinības, ārstniecība, ārstnieciskā masāža, farmācija, zobārstniecība, bērnu aprūpe.
Permanent Master
Permanent MasterPermanent-master. Permanentais meikaps. Kosmētika profesionāļiem. Mikropigmentācija lūpām, plakstiņiem, uzacīm.
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijaLatvijas Republikas valsts augstākās izglītības un zinātnes iestāde, kas savas darbības mērķus sasniedz, īstenojot profesionālās studiju programmas un veicot zinātniskās pētniecības darbību militārajā jomā.
Latgales Industriālais tehnikums
Latgales Industriālais tehnikumsDaugavpils Būvniecības tehnikums ir lielākā būvniecības mācību iestādeLatgales reģionā un viena no lielākajām būvniecības skolām Latvijā. DBT īsteno profesionālās vidējās, pamatizglītības programmas ar pedagoģisko korekciju, tālākizglītības un pilnveides programmas.
Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrs
Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrsPIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "SAULES SKOLA" piedāvā profesionālās vidējās izglītības programmas: apģērbu dizains, koka izstrādājumu dizains, foto dizains, interjera dizains, reklāmas dizains, tekstiliztrādājumu dizains, multimediju dizains.
back to top