Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē

25 km no Kandavas, Skolas iela 8a0, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, Latvija, LV-3134
56.835747 22.735155

Iekštelpu ekspozīcija

http://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7868.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7874.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp7878.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7866.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/ekspo_7872.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7877.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/saut_7904.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7883.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp7898.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7891.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7894.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7899.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7908.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/strokis_7913.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7916.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/eksp_7919.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/IMG_8602.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/IMG_8603.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/IMG_8608.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/IMG_8610.jpghttp://www.viss.lv/dati/kurzmuzejs/paga.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē
Rīgas Lastādijas pamatskola
Rīgas Lastādijas pamatskolaSkola realizē vispārējās pamatizglītības programmas krievu un latviešu valodā. Skola nodrošina iespēju izglītojamajiem darba dienās uzturēties internātā. Skolā ir plašs interešu izglītības klāsts.
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumsProfesionālās izglītības kompetences centrs Priekuļu tehnikums, ir viena no senākajām un pieredzes bagātākajām profesionālajām skolām Latvijā, kas jau kopš 1910. gada piedāvā augstas kvalitātes izglītību.
LIZARI, Starptautiskais Izglītības, Kultūras un Humānisma centrs
LIZARI, Starptautiskais Izglītības, Kultūras un Humānisma centrsMēs aicinām uz savstarpēji izdevīgu sadarbību visus, kas ir saistīti ar izglītības, kultūras, biznesa konferenču un semināru, koncertu un festivālu, apmācību un korporatīvo pasākumu organizēšanu un vadīšanu.
Daugavpils Universitātes aģentūra "Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža"
Daugavpils Universitātes aģentūra Koledža piedāvā četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas: māszinības, ārstniecība, sociālā aprūpe un sociālā rehabilitācija un divas arodizglītības programmas. Koledžā studē apmēram 250 studenti.
Madonas Valsts ģimnāzija
Madonas Valsts ģimnāzijaSkolēnu mācību uzņēmumu darbība, karjeras izglītības ievirze, saistoši ārpusklases pasākumi, starptautisku projektu īstenošana, labs materiāli tehniskais nodrošinājums, ir kopmītnes. No 7.klases - Zinātniski pētnieciskās darbības ievirze, programmēšanas apguve.
back to top