Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža

Hipokrāta iela 1, Rīga, Latvija, LV-1079

Juridiskais nosaukums : Latvijas Universitātes aģentūra "Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža", Atvasināta publiska persona
Reģistrācijas numurs : 90000014902
Juridiskā adrese : Hipokrāta iela 1, Rīga, LV-1079
Pārvaldības iestāde : Latvijas Universitāte
Reģistrācijas numurs : 90000076669
Juridiskā adrese : Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1050
56.964306 24.245758

                                    Non scholae, sed vitae discimusNe skolai, bet dzīvei mācāmies

Tuvākās atvērto durvju dienas:

16. maijā plkst. 11:00, reģistrējiet šeit: https://ej.uz/atverdurvislurmk

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (turpmāk – LU RMK) ir akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde, kurā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.

Misija

LU RMK misija ir sagatavot augstas kvalitātes īsā cikla (pirmā līmeņa) augstākās izglītības profesionāļus veselības aprūpes jomā, lai studiju laikā iegūtās kompetences būtu atbilstošas Latvijas tautsaimniecības un ES prasībām, kā arī veidotu stabilu pamatu mūžizglītībai un attīstītu pētniecisko darbību.

Vīzija

LU RMK ir atpazīstama, prestiža īsā cikla (pirmā līmeņa) augstākās izglītības iestāde veselības aprūpes un mūžizglītīizglītības jomā Latvijā un ārpus tās.

Studē:

  • Renovētās un modernās telpās;
  • Kvalificētu mācībspēku vadībā;
  • Modernām tehnoloģijām aprīkotās simulāciju laboratorijās.

Iegūsti:

  • Iespēju studijas apvienot ar darbu;
  • Garantētu prakses vietu Latvijas labākajās veselības aprūpes iestādēs;
  • Dalību Erasmus+ un citos starptautiskajos projektos;
  • Mājīgu vietu studentu viesnīcā.

Īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālās augstākās izglītības studiju programmas:

  • “Ārstniecība” (kvalifikācija - Ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Ambulatorā dienesta ārsta palīgs ),
  • “Masāža un hidroterapija” (kvalifikācija - Masieris),
  • “Optometrista asistents” (kvalifikācija - Optometrista asistents).

Jaunums!

Atsaucoties uz Aizsardzības ministrijas iniciatīvu un pamatojoties uz ārsta palīga profesijas standartu (apstiprināts Profesionālās izglītības un nodarbinātības trīspusējās sadarbības apakšpadomē), izveidots studiju kurss ar mērķi apmācīt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu militāro operāciju laikā.

                                          

                                       Šeit ir viss, lai kļūtu par izcilu veselības aprūpes speciālistu!

video

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu viss.lv Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latgales Industriālais tehnikums
Latgales Industriālais tehnikumsDaugavpils Būvniecības tehnikums ir lielākā būvniecības mācību iestādeLatgales reģionā un viena no lielākajām būvniecības skolām Latvijā. DBT īsteno profesionālās vidējās, pamatizglītības programmas ar pedagoģisko korekciju, tālākizglītības un pilnveides programmas.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskolaProfesionālā izglītība : ēdināšanas pakalpojumi, kvalifikācija pavārs Restorānu pakalpojumu speciālists Viesnīcu pakalpojumu speciālists Konditors Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs Tūristu grupas pavadonis
Malnavas koledža
Malnavas koledžaMalnavas koledža ir lielākā lauksaimniecības un autotransporta apmācības izglītības iestāde Latgales reģionā. Koledža šobrīd īsteno studiju programmas Autotransports, Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā un Grāmatvedība un profesionālās vidējās izglītības programmas Banku zinības un finanses, Lauksaimniecība un Autotransports.
Zeltiņu vēstures krātuve
Zeltiņu vēstures krātuveBijusī padomju armijas raķešu bāze un Zeltiņu vēstures krātuve (muzejs). Bijušais īpaši slepenais militārais objekts vēl šodien glabā daudz nezināmas un interesantas informācijas. Nostāsti nelīdzēs – šī vieta jāredz pašam.
Daugavpils Universitātes aģentūra "Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža"
Daugavpils Universitātes aģentūra Koledža piedāvā četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas: māszinības, ārstniecība, sociālā aprūpe un sociālā rehabilitācija un divas arodizglītības programmas. Koledžā studē apmēram 250 studenti.
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.
back to top