Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija

Ezermalas iela 8B, Rīga, Latvija, LV-1006
56.993969 24.181410

Virsnieka speciālista pamatkurss

Kursa programmas forma: pilna laika klātiene.

Kursa ilgums: Kurss notiek 3 apmācību blokos: 1. un 2. apmācību bloks 6 nedēļas (notiek NBS Instruktoru skolā), 3. apmācību bloks 186 stundas (notiek Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā).

Mācību maksa: nav (mācības tiek finansētas no Nacionālo bruņoto spēku budžeta līdzekļiem).

Mācību bāze: Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija.

Mācību valoda: latviešu.

Mācību plānojums: katru darba dienu (atsevišķos gadījumos arī sestdienās un svētdienās).

Iestāšanās nosacījumi: augstskolas absolvents, kas ieguvis vismaz bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un teologa, jurista, ārsta, psihologa, diriģenta vai IT speciālista kvalifikāciju; veselības atbilstība dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Kursa mērķis:

Virsnieka speciālista pamatkursa mērķis ir sagatavot militāros speciālistus, kuri pildīs kapelāna, jurista, ārsta, psihologa, diriģenta vai IT speciālista pienākumus Nacionālo bruņoto spēku vienībās.

Papildu informācija

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Rīgā, Ezermalas iela 8, LV-1014, tel.: 67076881, fakss: 67076888, e-pasts: naa (at) mil.lv .

Kvalifikācijas piešķiršana

Virsnieka speciālista pamatkursa absolventi saņem sertifikātu par kursa beigšanu, viņiem tiek piešķirta virsleitnanta dienesta pakāpe (sertificētiem ārstiem - kapteiņa dienesta pakāpe) un viņi turpina dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos savā specialitātē.


Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rēzeknes tehnikums
Rēzeknes tehnikumsPiedāvātās izglītības programmas: Administratīvie un sekretāra pakalpojumi, Interjera dizains, Autotransports, Kokizstrādājumu izgatavošana, Būvdarbi, Komerczinības, Datorsistēmas, Programmēšana, Enerģētika un elektrotehnika, Viesnīcu pakalpojumi
Daugavpils Universitātes aģentūra "Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža"
Daugavpils Universitātes aģentūra Koledža piedāvā četras pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas: māszinības, ārstniecība, sociālā aprūpe un sociālā rehabilitācija un divas arodizglītības programmas. Koledžā studē apmēram 250 studenti.
Zeltiņu vēstures krātuve
Zeltiņu vēstures krātuveBijusī padomju armijas raķešu bāze un Zeltiņu vēstures krātuve (muzejs). Bijušais īpaši slepenais militārais objekts vēl šodien glabā daudz nezināmas un interesantas informācijas. Nostāsti nelīdzēs – šī vieta jāredz pašam.
Valles pamatskola
Valles pamatskolaValles vidusskolā mācās skolēni no Valles un apkārtējiem pagastiem un novadiem. Valles vidusskola nav tikai izglītības iestāde, bet arī kultūras un sporta politikas virzītāja un nodrošinātāja Vallē un tās pagastā. Skola piedāvā: pamatizglītības programmu, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar mācīšanās traucējumiem, vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu.
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrs
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrsŠodien Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs ir vienīgā mācību iestāde valstī, kur bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem tiek nodrošināts redzes īpatnībām pielāgots mācību process, un kas nodrošina atbalstu vispārizglītojošajās mācību iestādēs integrētajiem vājredzīgajiem un neredzīgajiem audzēkņiem. Skolā uzņem skolēnus no 7 gadu vecuma.
back to top