Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrs

Saules iela 6/8, Daugavpils, Latvija, LV-5401

Juridiskais nosaukums : Mākslu izglītības kompetences centrs "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola Saules skola", Pastarpinātās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90000064918
Pārvaldības iestāde : Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Reģistrācijas numurs : 90000077325
Juridiskā adrese : Krišjāņa Valdemāra iela 1, Daugavpils, LV-5401
55.867992 26.512690

Koka izstrādājumu dizains

Profesionālās vidējās izglītības programma (kods 35 214 05 1), īstenošanas ilgums – 4 gadi,

uzņem audzēkņus ar pabeigtu pamatizglītību

Profesionālās vidējās izglītības programma (kods 35B 214 05 1), īstenošanas ilgums – 2 gadi,
uzņem audzēkņus ar pabeigtu vidējo izglītību

Iegūstamā kvalifikācija:

Koka izstrādājumu dizaina speciālists,
3.profesionālās kvalifikācijas līmenis

Koka izstrādājumu dizaina speciālists ir nodarbināts koka izstrādājumu projektēšanas jomā. Sadarbībā ar citiem speciālistiem plāno un izstrādā vizuāli un tehnoloģiski sakārtotus un pamatotus koka izstrādājumus vai to daļas, kā arī atsevišķu elementu projektus ar estētiskās vērtības pazīmēm; piedalās projekta izpildes organizēšanā un sagatavošanā.

Koka izstrādājumu dizaina speciālists ir ieguvis paaugstinātu teorētisko sagatavotību un profesionālo meistarību, kas dod iespēju veikt izpildāmā darba projektēšanu, plānošanu, organizēšanu un realizāciju konkrētā projekta robežās un savas kompetences ietvaros.

Koka izstrādājumu dizaina speciālists var būt citu speciālistu vadībā nodarbināta persona, pašnodarbināta persona, var veikt individuālo uzņēmējdarbību; var strādāt kā atbildīgais par koka izstrādājumu dizaina darbu izgatavošanu mēbeļu dizainā, izstrādāt dizaina paraugus, atlasīt izmantojamos materiālus.

http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-volans.jpg
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-rotallieta.jpg
Koka mašīna
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-rekonstruktors.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-olas.jpg
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-masina.jpg
Koka tanks
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-cilnis.jpg
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-gredzeni.jpg
Koka gredzeni
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-kresls.jpg
Koka soliņš
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-2.jpg
Koka ģērbonis
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-gerbonis.jpg
Koka ģerbonis
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-blodas.jpg
Koka trauki, bļodiņas
http://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-lampa.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians-lampas.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/koka-izstradajumu-dizians--lampa-volans.jpghttp://www.viss.lv/dati/daugavpils_dizaina_un_makslas_vidusskola_saules_skola/rekonstruktors-koka-izstradajumu-dizians-2.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrs
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju Bukas
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju BukasKāzu izklaides “Skroderdienas Silmačos” gaisotnē, lomu sižeta rotaļas jaunāko klašu skolēniem, dzejas lasījumi, muzeja ekspozīcijas, ģimenes istaba, Alfreda Amtmaņa Briedīša radošo darbu istaba, A. Amtmaņa Briedīša prēmijas laureātu istaba, izstāžu zāle, mākslas, lietišķās mākslas izstādes.
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrs
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrsŠodien Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs ir vienīgā mācību iestāde valstī, kur bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem tiek nodrošināts redzes īpatnībām pielāgots mācību process, un kas nodrošina atbalstu vispārizglītojošajās mācību iestādēs integrētajiem vājredzīgajiem un neredzīgajiem audzēkņiem. Skolā uzņem skolēnus no 7 gadu vecuma.
Permanent Master
Permanent  MasterPermanent-master. Permanentais meikaps. Kosmētika profesionāļiem. Mikropigmentācija lūpām, plakstiņiem, uzacīm.
Rīgas Lastādijas pamatskola
Rīgas Lastādijas pamatskolaSkola realizē vispārējās pamatizglītības programmas krievu un latviešu valodā. Skola nodrošina iespēju izglītojamajiem darba dienās uzturēties internātā. Skolā ir plašs interešu izglītības klāsts.
Vaiņodes vidusskola
Vaiņodes vidusskolaVaiņodes vidusskola piedāvā plašu un daudzveidīgu interešu izglītības darbu - 5 kori, 4 vokālie ansambļi, 9 tautas deju kolektīvi, vizuālās mākslas un mājturības pulciņš, kokapstrādes pulciņš,skatuves runas nodarbības, latviskās dzīvesziņas pulciņš, teātra pulciņš, robotikas pulciņš, elektronikas pulciņš, dabaszinību pulciņš, novadpētniecībaspulciņš, Vaiņodes novada jaunsargu vienība.
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.
back to top