Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs

Cielaviņu iela 17, Baltezers, Ādažu novads, Latvija, LV-2164
Juridiskais nosaukums : TIBETAN HEALING CENTER, SIA
Juridiskā adrese : "Ainavas", Baltezers, Garkalnes novads, LV-2164
Reģistrācijas numurs : 40003888899
57.032116 24.319670

Tibetas, Tibetiešu medicīna

• Vispārēja veselības stāvokļa diagnostika pēc vienas no precīzākajām pasaulē metodēm – pulsa diagnostika • Diagnostika pēc urīna • Uztura rekomendācijas • Individuāla diētas plāna sastādīšana pēc Tibatas metodēm ņemot vērā diagnosticētās problēmas vai novirzes no normas • Dzīvesveida rekomendācijas • Individuāla terapijas metožu izvēle, nepieciešamības gadījumā – fitopreparātu nozīmēšana rezultātu sasniegšanai • Svara kontroles kartiņas ieviešana • Nosvēršana un apkārtmēru noņemšana atskaitei Izmantojot speciālista ieteikumus pēc veselīga uztura un dzīvesveida balstoties uz dabīgo pārtikas piedevu un uztura bagātinātāju izmantošanu no augu valsts pasaules Tibetas meistares uzraudzībā Jums būs iespēja koriģēt savu svaru un apkārtmērus, kā arī risināt veselības problēmas. Šobrīd ”Dziednieciskās Jogas Akadēmijā” viesojas Dr. Tenzin Sangmo no Tibetas - Eiropas sertificēta alternatīvās medicīnas speciāliste, fitoterapeite un dziedniece pēc senām austrumu metodēm un Tibetas tradīcijām.

Dr. Tenzina Sangmo ir beigusi Tibetas medicīnas institūtu un Dalai Lamas Tibetas medicīnas un astroloģijas institūtu Dharamsalā, Indijā. Ārste ir pieredzējusi diagnostikas metožu izstrādē kā arī nieru, virsnieru, prostatas dziedzeru, piedēkļu, ādas slimību, sirds slimību, ar lieko svaru utt. saistīto slimību un problēmu koriģēšanā. Konsultācijas notiek pie sertificētas alternatīvās medicīnas speciālistes, tibetiešu ārstes Tenzin Sangmo. Nepieciešamības gadījumā vizīte tiks tulkota no angļu valodas uz latviešu vai krievu valodu.

http://www.viss.lv/dati/JTMA/img_0219.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs
Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledža piedāvā studijas divos studiju virzienos – Veselības aprūpe un Sociālā labklājība, kuros ir akreditētas 9 pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas: Māszinības, Ārstniecība, Estētiskā kosmetoloģija, Ārstnieciskā masāža, Biomedicīnas laborants, Radiologa asistents, Podoloģija, Sociālā aprūpe, Sociālā rehabilitācija.
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.
Kandavas Reģionālā vidusskola
Kandavas Reģionālā vidusskola
Valles pamatskola
Valles pamatskolaValles vidusskolā mācās skolēni no Valles un apkārtējiem pagastiem un novadiem. Valles vidusskola nav tikai izglītības iestāde, bet arī kultūras un sporta politikas virzītāja un nodrošinātāja Vallē un tās pagastā. Skola piedāvā: pamatizglītības programmu, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamiem ar mācīšanās traucējumiem, vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu.
Turaidas muzejrezervāts
Turaidas muzejrezervātsĪpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts dibināts 1988.g. Muzejrezervāts aptver 41 ha plašu teritoriju, kurā atrodas 37 vēstures ēkas un būves. Tā teritorija bagāta ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kuri stāsta par notikumiem tūkstoš gadu garumā, sākot ar 11. gs. 
back to top