Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs

Cielaviņu iela 17, Baltezers, Ādažu pagasts, Ādažu novads, Latvija, LV-2164

Juridiskais nosaukums : TIBETAN HEALING CENTER, SIA
Reģistrācijas numurs : 40003888899
Juridiskā adrese : "Ainavas", Baltezers, Garkalnes novads, LV-2164
57.032116 24.319670

Tibetas, Tibetiešu medicīna

• Vispārēja veselības stāvokļa diagnostika pēc vienas no precīzākajām pasaulē metodēm – pulsa diagnostika • Diagnostika pēc urīna • Uztura rekomendācijas • Individuāla diētas plāna sastādīšana pēc Tibatas metodēm ņemot vērā diagnosticētās problēmas vai novirzes no normas • Dzīvesveida rekomendācijas • Individuāla terapijas metožu izvēle, nepieciešamības gadījumā – fitopreparātu nozīmēšana rezultātu sasniegšanai • Svara kontroles kartiņas ieviešana • Nosvēršana un apkārtmēru noņemšana atskaitei Izmantojot speciālista ieteikumus pēc veselīga uztura un dzīvesveida balstoties uz dabīgo pārtikas piedevu un uztura bagātinātāju izmantošanu no augu valsts pasaules Tibetas meistares uzraudzībā Jums būs iespēja koriģēt savu svaru un apkārtmērus, kā arī risināt veselības problēmas. Šobrīd ”Dziednieciskās Jogas Akadēmijā” viesojas Dr. Tenzin Sangmo no Tibetas - Eiropas sertificēta alternatīvās medicīnas speciāliste, fitoterapeite un dziedniece pēc senām austrumu metodēm un Tibetas tradīcijām.

Dr. Tenzina Sangmo ir beigusi Tibetas medicīnas institūtu un Dalai Lamas Tibetas medicīnas un astroloģijas institūtu Dharamsalā, Indijā. Ārste ir pieredzējusi diagnostikas metožu izstrādē kā arī nieru, virsnieru, prostatas dziedzeru, piedēkļu, ādas slimību, sirds slimību, ar lieko svaru utt. saistīto slimību un problēmu koriģēšanā. Konsultācijas notiek pie sertificētas alternatīvās medicīnas speciālistes, tibetiešu ārstes Tenzin Sangmo. Nepieciešamības gadījumā vizīte tiks tulkota no angļu valodas uz latviešu vai krievu valodu.

http://www.viss.lv/dati/JTMA/img_0219.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju Bukas
Aktieru Amtmaņu muzejs - Zvanītāju BukasKāzu izklaides “Skroderdienas Silmačos” gaisotnē, lomu sižeta rotaļas jaunāko klašu skolēniem, dzejas lasījumi, muzeja ekspozīcijas, ģimenes istaba, Alfreda Amtmaņa Briedīša radošo darbu istaba, A. Amtmaņa Briedīša prēmijas laureātu istaba, izstāžu zāle, mākslas, lietišķās mākslas izstādes.
Rīgas Aeronavigācijas institūts
Rīgas Aeronavigācijas institūtsRīgas Aeronavigācijas Institūts (RAI) ir viena no vecākajām mācību iestādēm Latvijā, ar bagātu pieredzi un tradīcijām transporta un aviācijas nozares specialistu apmācībā. 80 gadu laikā sagatavoti vairāk nekā 50 000 speciālistu: radiotehniķi, aviodispečeri, transporta uzņēmumu vadītāji, ekonomisti-menedžeri transporta jomā, piloti, mehāniķi.
Vaiņodes vidusskola
Vaiņodes vidusskolaVaiņodes vidusskola piedāvā plašu un daudzveidīgu interešu izglītības darbu - 5 kori, 4 vokālie ansambļi, 9 tautas deju kolektīvi, vizuālās mākslas un mājturības pulciņš, kokapstrādes pulciņš,skatuves runas nodarbības, latviskās dzīvesziņas pulciņš, teātra pulciņš, robotikas pulciņš, elektronikas pulciņš, dabaszinību pulciņš, novadpētniecībaspulciņš, Vaiņodes novada jaunsargu vienība.
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrs
Rīgas Strazdumuižas vidusskola - attīstības centrsŠodien Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs ir vienīgā mācību iestāde valstī, kur bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem tiek nodrošināts redzes īpatnībām pielāgots mācību process, un kas nodrošina atbalstu vispārizglītojošajās mācību iestādēs integrētajiem vājredzīgajiem un neredzīgajiem audzēkņiem. Skolā uzņem skolēnus no 7 gadu vecuma.
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumsProfesionālās izglītības kompetences centrs Priekuļu tehnikums, ir viena no senākajām un pieredzes bagātākajām profesionālajām skolām Latvijā, kas jau kopš 1910. gada piedāvā augstas kvalitātes izglītību.
Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē
Kurzemes cietokšņa muzejs ZantēMuzeja ekspozīcija saistoši stāsta par pēdējām kaujām II pasaules karā Kurzemes cietoksnī un tālākajiem latviešu karavīru likteņiem. Brīvdabas ekspozīcijā var apskatīt ierakumus, bunkurus un smago kara tehniku.
back to top