Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža

Hipokrāta iela 1, Rīga, Latvija, LV-1079

Juridiskais nosaukums : Latvijas Universitātes aģentūra "Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža", Atvasināta publiska persona
Reģistrācijas numurs : 90000014902
Pārvaldības iestāde : Latvijas Universitāte
Reģistrācijas numurs : 90000076669
Juridiskā adrese : Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV-1050
56.964306 24.245758

                                    Non scholae, sed vitae discimusNe skolai, bet dzīvei mācāmies


Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (turpmāk – LU RMK) ir akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde, kurā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.

Misija

LU RMK misija ir sagatavot augstas kvalitātes īsā cikla (pirmā līmeņa) augstākās izglītības profesionāļus veselības aprūpes jomā, lai studiju laikā iegūtās kompetences būtu atbilstošas Latvijas tautsaimniecības un ES prasībām, kā arī veidotu stabilu pamatu mūžizglītībai un attīstītu pētniecisko darbību.

Vīzija

LU RMK ir atpazīstama, prestiža īsā cikla (pirmā līmeņa) augstākās izglītības iestāde veselības aprūpes un mūžizglītīizglītības jomā Latvijā un ārpus tās.

Studē:

 • Renovētās un modernās telpās
 • Kvalificētu mācībspēku vadībā
 • Modernām tehnoloģijām aprīkotās simulāciju laboratorijās

Iegūsti:

 • Iespēju studijas apvienot ar darbu
 • Garantētu prakses vietu Latvijas labākajās veselības aprūpes iestādēs
 • Dalību Erasmus+ un citos starptautiskajos projektos
 • Mājīgu vietu studentu viesnīcā

Īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālās augstākās izglītības studiju programmas:

 • “Ārstniecība” (kvalifikācija - Ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Ambulatorā dienesta ārsta palīgs ),
 • “Masāža un hidroterapija” (kvalifikācija - Masieris),
 • “Optometrista asistents” (kvalifikācija - Optometrista asistents).

Jaunums!

Atsaucoties uz Aizsardzības ministrijas iniciatīvu un pamatojoties uz ārsta palīga profesijas standartu (apstiprināts Profesionālās izglītības un nodarbinātības trīspusējās sadarbības apakšpadomē), izveidots studiju kurss ar mērķi apmācīt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu militāro operāciju laikā.


Atvērto durvju dienas: 2023. gadā - 15.marts, 27.maijs

                                              Uzzini vairāk šeit

Pieteikšanās studijām 2023./2024. akadēmiskajam gadam:

 • dokumentu pieņemšana klātienē : 03.07. - 28.07.2023.

                                          

                                       Šeit ir viss, lai kļūtu par izcilu veselības aprūpes speciālistu!

videovideo

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžaLatvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt īsā cikla (pirmā līmeņa) profesionālo augstāko izglītību.
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienībaSmiltenes tehnikuma Alsviķujā struktūrvienībā var apgūt šādas profesijas: šuvējs, pavārs, pavāra palīgs, galdnieks, apavu labotājs, datoroperators, aprūpētājs, būvstrādnieks. Dienesta viesnīca. Ēdnīcas pakalpojumi. Individuālā sociālās rehabilitācijas programma. Logopēda un zīmju valodas tulka pakalpojumi.
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolaVispārējā izglītība un amatu izglītība trīs gados. Jauki skolotāji un darbinieki, kas rūpējas par katra skolēna labsajūtu. Dzīvošana ērtās, mājīgās un jaunās kopmītnēs bez maksas. Mūsdienīgi dabaszinātņu un matemātikas kabineti.
Rīgas Lastādijas pamatskola
Rīgas Lastādijas pamatskolaSkola realizē vispārējās pamatizglītības programmas krievu un latviešu valodā. Skola nodrošina iespēju izglītojamajiem darba dienās uzturēties internātā. Skolā ir plašs interešu izglītības klāsts.
Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža
Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžaKoledžas misija ir sagatavot augstas kvalitātes speciālistus veselības aprūpes jomā, lai studiju laikā iegūtās zināšanas, prasmes un attieksmes būtu atbilstošas ES prasībām un Sarkanā Krusta pamatprincipiem, kā arī tās veidotu stabilu pamatu mūžizglītībai un attīstītu pētniecisko darbību. Māszinības, ārstniecība, ārstnieciskā masāža, farmācija, zobārstniecība, bērnu aprūpe.
Madonas Valsts ģimnāzija
Madonas Valsts ģimnāzijaSkolēnu mācību uzņēmumu darbība, karjeras izglītības ievirze, saistoši ārpusklases pasākumi, starptautisku projektu īstenošana, labs materiāli tehniskais nodrošinājums, ir kopmītnes. No 7.klases - Zinātniski pētnieciskās darbības ievirze, programmēšanas apguve.
back to top