Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Pirts skola, SIA, pirts

Jāņa Asara iela 5 - 133, Rīga, Latvija, LV-1009

Juridiskais nosaukums : Pirts skola, SIA
Reģistrācijas numurs : 43603041538
56.955505 24.151314

Kursi, Semināri, Apmācība, Lekcijas

Pirts skola piedāvā jebkuram interesentam apmeklēt vieslektoru seminārus un meistarklases par kuriem sīkāka informācija būs pieejama Pirts Skolas mājas lapā laikus pirms konkrētā notikuma. Mūsu pieredzē ir tādu semināru rīkošana, kurus lasa rīkstnieks un dziednieks Viktors Kocēns, zāļu sieva Līga Reitere un Su-Džok meistars Viktors Djundiks. Drīzumā gaidāmi vēl vairāki interesanti semināri, kurus varēs apmeklēt ikviens. Tuvākais seminārs: „Mūzika cilvēka resursu papildināšanā” 10:00-16:00 J.Asara ielā 5, 133.kabinets Semināru vada mūzikas skolotāja, psihoterapeite Mirdza Liepiņa. Nav noslēpums, ka mūzika, skaņa, ritms un balss ir nozīmīgi mūsu jūtu izpausmes instrumenti, tāpat arī tie ir instrumenti ar kuriem ir iespējams atraisīt jūtas un emocijas. Skaņas radīšanas un klausīšanās ietekme uz cilvēka ķermeni un prātu ir ļoti būtiska un interesanta norise, kam piemīt dziedinošs efekts. Tas ir arī sevis izziņas process, kas paver iespēju sadzirdēt pašiem sevi. Mūzikas terapija, savukārt, ir viena no mākslu terapijas specializācijām, kas ieņem aizvien stabilāku vietu veselības aprūpes nozarē. Mirdza Liepiņa apguvusi mūzikas skolotāja profesiju, ieguvusi psihologa izglītību, izglītojusies arī psihodinamiskajā psihoterapijā un šobrīd apgūst mūzikas terapijas specializāciju Rīgas Stradiņa universitātē. Seminārā aplūkojamās tēmas: • Mūzikas terapijas veidi, skaņu terapija • Mūzikas terapija Latvijā • Mūziku raksturojošās iezīmes • Skaniskās vides nozīme un ietekme prenatālajā periodā un vēlāk • Ūdens un skaņa • Mūzika - emociju rosināšana, atspoguļošana • Mūzikas terapeitiskās iedarbības veidi • Praktiska iepazīšanās ar receptīvās un interaktīvās mūzikas terapijas metodēm Dalība seminārā jāpiesaka iepriekš, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@pirtsskola.lv, vai zvanot 29467936 (Ina Krūze) Dalības maksa 8ls Pirts skolas audzēkņiem un absolventiem 30% atlaide Var maksāt ar pārskaitījumu vai semināra norises vietā Rekvizīti pārskaitījumam: SIA „Pirts skola”, „Krastalīči”, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov. Reģ. Nr. LV 43603041538 AS SEB banka Konts: LV54 UNLA 0050 015226066

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu viss.lv Pirts skola, SIA, pirts
Rozentovas pamatskola
Rozentovas pamatskolaSpeciālā pamatizglītības programmas izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem. Arodprogrammas: ēdināšanas serviss, šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija, kokizstrādājumu izgatavošana.
Vaiņodes vidusskola
Vaiņodes vidusskolaVaiņodes vidusskola piedāvā plašu un daudzveidīgu interešu izglītības darbu - 5 kori, 4 vokālie ansambļi, 9 tautas deju kolektīvi, vizuālās mākslas un mājturības pulciņš, kokapstrādes pulciņš,skatuves runas nodarbības, latviskās dzīvesziņas pulciņš, teātra pulciņš, robotikas pulciņš, elektronikas pulciņš, dabaszinību pulciņš, novadpētniecībaspulciņš, Vaiņodes novada jaunsargu vienība.
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolaVispārējā izglītība un amatu izglītība trīs gados. Jauki skolotāji un darbinieki, kas rūpējas par katra skolēna labsajūtu. Dzīvošana ērtās, mājīgās un jaunās kopmītnēs bez maksas. Mūsdienīgi dabaszinātņu un matemātikas kabineti.
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība
Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienībaSmiltenes tehnikuma Alsviķujā struktūrvienībā var apgūt šādas profesijas: šuvējs, pavārs, pavāra palīgs, galdnieks, apavu labotājs, datoroperators, aprūpētājs, būvstrādnieks. Dienesta viesnīca. Ēdnīcas pakalpojumi. Individuālā sociālās rehabilitācijas programma. Logopēda un zīmju valodas tulka pakalpojumi.
Pirts skola, SIA, pirts
Pirts skola, SIA, pirtsPirts Skola, akreditēta izglītības iestāde, kur var apgūt pirtnieka un pirts meistara profesiju
Kandavas Reģionālā pamatskola
Kandavas Reģionālā pamatskola
back to top