Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Smiltenes tehnikums

Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads, Latvija, LV-4729

Juridiskais nosaukums : Smiltenes tehnikums, Tiešās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90009611201
57.427402 25.909199

Celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis

Programmas nosaukums : Transports

Mācību ilgums : 4 gadi; 1.5 gadi -ESF programma info: ŠEIT ; 1.5 gadi neklātiene

Nepieciešamā izglītība : Pamatskolas izglītība; Neklātiene: vidusskolas izglītība; ESF programma: vidusskolas izglītība

Kvalifikācija : Celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis

Beigšanas dokuments : Diploms par profesionālo vidējo izglītību, kas nodrošina tiesības iestāties augstskolās

Kvalifikācijas apraksts :

Celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis var strādāt ceļu būves, ceļu uzturēšanas, celtniecības, ceļu būves mašīnu remonta, servisa un tiem radniecīgos uzņēmumos un veikt darbus ar celtniecības, un ceļu būves mašīnām, kā arī veikt ceļu būves mašīnu tehniskā stāvokļa diagnostiku, tehniskās apkopes, remontu, plānot un organizēt savu darbu.

Mācību laikā apgūstamie profesionālie priekšmeti:

 • Profesionālā svešvaloda (angļu)
 • Profesionālā svešvaloda (krievu)
 • Profesionālā saskarsme
 • Materiālmācība
 • Traktoru, automobīļu uzbūve, tehniskā apkope un remonts
 • Ceļu būves mašīnu uzbūve, remonts, tehniskā apkope
 • Ceļu būves organizācija un tehnoloģija
 • Atslēdznieku darbi
 • Rasēšana
 • Darba aizsardzība
 • Uzņēmuma darba organizācija un vadīšana
 • Darba tiesiskās attiecības
 • Satiksmes noteikumi, kustības drošība
 • Metināšana
 • Traktortehnikas un automobīļu vadīšana
 • Kvalifikācijas prakse
https://viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/automehanikis-remonte-motoru.jpghttps://viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/transports-cektltniecibas-un--ceuu-buves-masinu-mehanikis.jpghttps://viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums/buvtehniki-strada.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu viss.lv Smiltenes tehnikums
Pamūšas pamatskola
Pamūšas pamatskolaSkola nodrošina: profesionālu, atsaucīgu, radošu, saprotošu pedagoģisko personālu, interesantus pasākumus skolā un ārpus skolas, valsts apmaksātu, garšīgu 4 x ēdināšanu, iespēju dzīvot skolas internātā no pirmdienas līdz piektdienai, profesionālu medicīnisko aprūpi skolā, skolēni no 1.-9.klasei un Arodklašu skolēni saņem 100% ceļa izdevumu kompensāciju.
Rīgas Aeronavigācijas institūts
Rīgas Aeronavigācijas institūtsRīgas Aeronavigācijas Institūts (RAI) ir viena no vecākajām mācību iestādēm Latvijā, ar bagātu pieredzi un tradīcijām transporta un aviācijas nozares specialistu apmācībā. 80 gadu laikā sagatavoti vairāk nekā 50 000 speciālistu: radiotehniķi, aviodispečeri, transporta uzņēmumu vadītāji, ekonomisti-menedžeri transporta jomā, piloti, mehāniķi.
Rēzeknes tehnikums
Rēzeknes tehnikumsPiedāvātās izglītības programmas: Administratīvie un sekretāra pakalpojumi, Interjera dizains, Autotransports, Kokizstrādājumu izgatavošana, Būvdarbi, Komerczinības, Datorsistēmas, Programmēšana, Enerģētika un elektrotehnika, Viesnīcu pakalpojumi
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejs
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejsOzolnieku novada Sidrabenes pagastā, pašā Lielupes krastā atrodas J.Čakstes dzimtas mājas "Auči" - vieta, kas glabā mūsu pirmā prezidenta piemiņu. Ēka celta 20.gadsimta 30.gados, kopš 1995. gada atkal pieder Čakstes dzimtai.
Malnavas koledža
Malnavas koledžaMalnavas koledža ir lielākā lauksaimniecības un autotransporta apmācības izglītības iestāde Latgales reģionā. Koledža šobrīd īsteno studiju programmas Autotransports, Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā un Grāmatvedība un profesionālās vidējās izglītības programmas Banku zinības un finanses, Lauksaimniecība un Autotransports.
Rozentovas pamatskola
Rozentovas pamatskolaSpeciālā pamatizglītības programmas izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem. Arodprogrammas: ēdināšanas serviss, šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija, kokizstrādājumu izgatavošana.
back to top