Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs

Cielaviņu iela 17, Baltezers, Ādažu pagasts, Ādažu novads, Latvija, LV-2164

Juridiskais nosaukums : TIBETAN HEALING CENTER, SIA
Reģistrācijas numurs : 40003888899
Juridiskā adrese : Cielaviņu iela 17, Baltezers, Ādažu pagasts, Ādažu novads, LV-2164
57.032116 24.31967

Tibetas, Tibetiešu medicīna

• Vispārēja veselības stāvokļa diagnostika pēc vienas no precīzākajām pasaulē metodēm – pulsa diagnostika • Diagnostika pēc urīna • Uztura rekomendācijas • Individuāla diētas plāna sastādīšana pēc Tibatas metodēm ņemot vērā diagnosticētās problēmas vai novirzes no normas • Dzīvesveida rekomendācijas • Individuāla terapijas metožu izvēle, nepieciešamības gadījumā – fitopreparātu nozīmēšana rezultātu sasniegšanai • Svara kontroles kartiņas ieviešana • Nosvēršana un apkārtmēru noņemšana atskaitei Izmantojot speciālista ieteikumus pēc veselīga uztura un dzīvesveida balstoties uz dabīgo pārtikas piedevu un uztura bagātinātāju izmantošanu no augu valsts pasaules Tibetas meistares uzraudzībā Jums būs iespēja koriģēt savu svaru un apkārtmērus, kā arī risināt veselības problēmas. Šobrīd ”Dziednieciskās Jogas Akadēmijā” viesojas Dr. Tenzin Sangmo no Tibetas - Eiropas sertificēta alternatīvās medicīnas speciāliste, fitoterapeite un dziedniece pēc senām austrumu metodēm un Tibetas tradīcijām.

Dr. Tenzina Sangmo ir beigusi Tibetas medicīnas institūtu un Dalai Lamas Tibetas medicīnas un astroloģijas institūtu Dharamsalā, Indijā. Ārste ir pieredzējusi diagnostikas metožu izstrādē kā arī nieru, virsnieru, prostatas dziedzeru, piedēkļu, ādas slimību, sirds slimību, ar lieko svaru utt. saistīto slimību un problēmu koriģēšanā. Konsultācijas notiek pie sertificētas alternatīvās medicīnas speciālistes, tibetiešu ārstes Tenzin Sangmo. Nepieciešamības gadījumā vizīte tiks tulkota no angļu valodas uz latviešu vai krievu valodu.

https://viss.lv/dati/JTMA/img_0219.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu viss.lv Tibetan Healing Center, SIA, mācību centrs
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžaLatvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītās profesijas veselības un sociālās aprūpes nozarēs, 2 vai 3 studiju gadu laikā pilna laika klātienes studijās ir iespēja iegūt kvalifikāciju: ārsta palīgs/ feldšeris, skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā), masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs, sociālais rehabilitētājs. Studijas par valsts budžeta līdzekļiem un maksas programmas.
Pamūšas pamatskola
Pamūšas pamatskolaSkola nodrošina: profesionālu, atsaucīgu, radošu, saprotošu pedagoģisko personālu, interesantus pasākumus skolā un ārpus skolas, valsts apmaksātu, garšīgu 4 x ēdināšanu, iespēju dzīvot skolas internātā no pirmdienas līdz piektdienai, profesionālu medicīnisko aprūpi skolā, skolēni no 1.-9.klasei un Arodklašu skolēni saņem 100% ceļa izdevumu kompensāciju.
Turaidas muzejrezervāts
Turaidas muzejrezervātsĪpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts dibināts 1988.g. Muzejrezervāts aptver 41 ha plašu teritoriju, kurā atrodas 37 vēstures ēkas un būves. Tā teritorija bagāta ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kuri stāsta par notikumiem tūkstoš gadu garumā, sākot ar 11. gs. 
Madonas Valsts ģimnāzija
Madonas Valsts ģimnāzijaSkolēnu mācību uzņēmumu darbība, karjeras izglītības ievirze, saistoši ārpusklases pasākumi, starptautisku projektu īstenošana, labs materiāli tehniskais nodrošinājums, ir kopmītnes. No 7.klases - Zinātniski pētnieciskās darbības ievirze, programmēšanas apguve.
Rīgas Lastādijas pamatskola
Rīgas Lastādijas pamatskolaSkola realizē vispārējās pamatizglītības programmas krievu un latviešu valodā. Skola nodrošina iespēju izglītojamajiem darba dienās uzturēties internātā. Skolā ir plašs interešu izglītības klāsts.
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejs
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejsOzolnieku novada Sidrabenes pagastā, pašā Lielupes krastā atrodas J.Čakstes dzimtas mājas "Auči" - vieta, kas glabā mūsu pirmā prezidenta piemiņu. Ēka celta 20.gadsimta 30.gados, kopš 1995. gada atkal pieder Čakstes dzimtai.
back to top