Izglītības ceļvedis logo
Izglītības ceļvedis

Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība

Alsviķi, Alsviķu pagasts, Alūksnes novads, Latvija, LV-43333
57.445393 26.935646

Būvstrādnieks

Būvdarbi

Kvalifikācija: Būvstrādnieks.

Uzņem: ar 7 klašu izglītību vecumā no 15 gadiem; personas ar un bez speciālām vajadzībām.

Tiek sagatavoti speciālisti, kas strādā būvfirmās un uzņēmumos, kas nodarbojas ar būvdarbu izpildi, veic būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, gatavo būvjavas, betona sastāvus, veic vienkāršus mūrēšanas darbus, sagatavo dažādas virsmas tālākai apstrādei.

Mācību ilgums 3 gadi, kuru laikā audzēkņi apgūst:

  • praktiskās mācības – betonētāju darbos, namdaru darbos un mūrnieku darbos;
  • tehnoloģija;
  • rasēšana;
  • ēkas un būves;
  • krievu un angļu valoda;
  • fizika;
  • matemātika u.c.

Izglītības dokuments: Absolvents saņem apliecību par vispārējo pamatizglītību un apliecību par profesionālo pamatizglītību.

https://viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums_alsviku_teritoriala_strukturvieniba/buvdarbi-kvalifikacija-buvstradnieks.jpghttps://viss.lv/dati/smiltenes_tehnikums_alsviku_teritoriala_strukturvieniba/buvdarbi-kvalifikacija-buvstradnieks-2.jpg

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu viss.lv Smiltenes tehnikums, Alsviķu teritoriālā struktūrvienība
Turaidas muzejrezervāts
Turaidas muzejrezervātsĪpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts dibināts 1988.g. Muzejrezervāts aptver 41 ha plašu teritoriju, kurā atrodas 37 vēstures ēkas un būves. Tā teritorija bagāta ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kuri stāsta par notikumiem tūkstoš gadu garumā, sākot ar 11. gs. 
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžaLatvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītās profesijas veselības un sociālās aprūpes nozarēs, 2 vai 3 studiju gadu laikā pilna laika klātienes studijās ir iespēja iegūt kvalifikāciju: ārsta palīgs, skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā, masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs, sociālais rehabilitētājs. Studijas par valsts budžeta līdzekļiem un maksas programmas.
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolaVispārējā izglītība un amatu izglītība trīs gados. Jauki skolotāji un darbinieki, kas rūpējas par katra skolēna labsajūtu. Dzīvošana ērtās, mājīgās un jaunās kopmītnēs bez maksas. Mūsdienīgi dabaszinātņu un matemātikas kabineti.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskolaProfesionālā izglītība : ēdināšanas pakalpojumi, kvalifikācija pavārs Restorānu pakalpojumu speciālists Viesnīcu pakalpojumu speciālists Konditors Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs Tūristu grupas pavadonis
Kandavas Reģionālā pamatskola
Kandavas Reģionālā pamatskola
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejs
Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas- Auči, muzejsOzolnieku novada Sidrabenes pagastā, pašā Lielupes krastā atrodas J.Čakstes dzimtas mājas "Auči" - vieta, kas glabā mūsu pirmā prezidenta piemiņu. Ēka celta 20.gadsimta 30.gados, kopš 1995. gada atkal pieder Čakstes dzimtai.
back to top